1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z rgh / dodawanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bajojxxx, Marzec 5, 2014.

1. bajojxxx

bajojxxx Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam taki dziwny problem poniewaz kupilem niedawno konsole z rgh i zaczalem dodawag do niej gry wszystko bylo w sciezce hdd/content/0000000000000 i wszytsko bylo git do momentu gdy niewiem dlaczego zdublowalo mi wszystkie gry tzn w sciezkach gier byla dodana 2x taka sama sciezka i przy przegladaniu gier w fsd mialem po 2 takie same gry . wiec pomyslelm ze usune jedna sciezke i bedzie git . jednak po usunieciu sciezki do gry znajdujemi teraz tylko 3 gry ... a mialem ponad 50 ... z poziomu xex menu wszystkie dzialaja ale w fsd nie da sie ich uruchomic tzn nie znajduje ich wogole . usuwalem wszystkie sciezki i dodalem od nowa i nic ... caly czas znajduje mi tylko 3 gry ... to jest irytujace

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wrzuć świeże FSD, ustaw poprawnie ścieżki. Czasem dubluje okładki jeśli masz np DLC do jakichś gier.. sam to przerabiałem. Wtedy wystarczy na niepotrzebnej okładce dać Y / MOVE GAME / NO SECTION.

Moja rada:

Używasz FSD , więc nie wrzucaj gier do content/16zer, zrób sobie folder w root na dysku np. "GRY XBOX 360" i do niego kładź gry.
    Content zostaw tylko na DLC oraz TU - jeśli nie pobierasz przez FSD TitleUpdates

Wczytywanie...

Poleć forum