1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z RGH - przestaje czytać nosnik.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez narcyzik, Kwiecień 6, 2013.

1. narcyzik

narcyzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam problem. Przerobiłem swoją konsolę RGH. W pierwszym momencie były problemy z dyskiem, przypuszczam że nie potrafiłem go odpowiednio sformatować. Poradziłem sobie, mam zewnętrzny dysk 2TB, 500GB i pendrive 8GB. Wgrałem FSD na dysk i pendrive i jest tak skonfigurowany ze rusza z nosnika. Wrzuciłem grę Tomb Raider na nośnik. Nie ważne czy to dysk czy pendrive bo sytuacja w obu przypadkach jest taka sama. Pogram kilka minut i w momencie kiedy ma być jakiś loading albo się wiesza obraz, albo jakby się*rusza ale nie można grać dalej - po prostu traci kontakt z nosnikiem. Pendrive czy dysk świecą*się (dioda) więc jest zasilanie, ale konsola ich tak jakby nie widziała. Próbowałem już chyba wszystkiego z forum i jestem w kropce bo nie mam pomysłów. Aha obraz przerabiałem na GOD i XEX - w obu przypadkach to samo. Dwie różne wersje FSD próbowałem, przeinstalowałem DL, zmieniłem plik lanuch.ini. Konfigurowałem jak trzeba FSD. Nie jest to problem z obrazem gry bo jak po jakimś czasie np wyjdę z FSD do NXE i spowrotem to tak samo nie załaduje go z nośnika.

edit:
    Dysk 500GB jest nowy i sprawdzalem go programem, nie jest uszkodzony. Pendrive wyciagniety z opakowania, tak samo nowy.

edit 2:
    skąd wiem*ze przestaje czytać nośnik? gdy włożę go mruga dioda - jest odczyt, a w momencie kiedy mam powyzsza sytuacje dioda zastyga na dysku

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dysk jest na usb 3.0 zakładam z góry i do tego toshiba albo adata?

Wysyłane z mojego HTC Desire C za pomocą Tapatalk 2

4. narcyzik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dysk jest na USB 3.0 ale firmy WD

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    konsole odpalasz z podpietym dyskiem ??

6. narcyzik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak podpinam dysk do konsoli bo z niego startuje FSD, wczesniej mialem FSD na pamieci wew konsoli ale się coś z nim krzaczyło. Po podpieciu dysku podczas pracy konsoli i tak trzeba bylo zrestartowac FSD zeby go wykryl.

Wczytywanie...

Poleć forum