1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rozdzielczością 720p na kablu component

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez galaktycznyas, Listopad 23, 2012.

1. galaktycznyas

galaktycznyas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Przeszukałem forum ale nie mogę nic znaleźć co pomogłoby mi w moim problemie.

Mam dość stary telewizor LCD HD Ready. Nie ma wejścia HDMI. Ma tylko 2x euro, 2x component, cinche, DVI, i to od monitora. Mam kabel microsoft component hd av. Wcześniej miałem kabel hdmi-DVI i nie miałem dźwięku- rzecz jasna:), ale obraz 720p śmigał normalnie. Jak teraz podłączam componentem to mam obraz i dźwięk ale nie mogę ustawić rozdzielczości 720p. Oczywiście przełączyłem na wtyczce kabla z TV na HDTV. Mimo to w opcjach xboxa jest napisane że HDTV nie jest włączone. Gdy przełączam rozdzielczość na 720p to wskakuje na 720p i pyta się czy zatwierdzić zmiany, biorę TAK i znowu wywala do niższej rozdzielczości. Nie wiem o co chodzi, czy może to być walnięty przełącznik na wtyczce od kabla czy może coś z kompatybilnością telewizora. Teraz gram z tą niższą rozdziałką ale gry wyglądają słabo. Pomocy

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    odświeżanie kolego

Wczytywanie...