Problem z rozłączającym padem.

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przecież pisałeś że pad ma 2 miesiące ?
Pad ma 2 miesiące, a xbox ma gwarancje do 2011, a na stronie nie da się oddać akcesorium (pada) bez rejestrowania konsoli
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Klepiesz ten temat od 2 dni a w tym czasie już byś zadzwonił na infolinię, dowiedział się wszystkiego, zapakowal i wysłał pada.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na oficjalnym forum XO jest wątek na temat rozłączania padów, który ma pierdyliard stron i do dzisiaj cisza ze strony MS z czego ten fakt wynika. Wymiana padów podobno nie pomaga, czeski film ogólnie :)
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Mi pomogła aktualizacja pada.
 

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Stary zadzwon, odbierze sympatyczna dupa i dowiesz sie co jest grane z padem, ktory dziala niepoprawnie.
Po czym pochwal sie czy sie udalo i daj znac.
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Infolinia działa do tylko to 18:00 więc zadzwonię jutro napisze rezultat.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na oficjalnym forum XO jest wątek na temat rozłączania padów, który ma pierdyliard stron i do dzisiaj cisza ze strony MS z czego ten fakt wynika. Wymiana padów podobno nie pomaga, czeski film ogólnie :)
Ale tu autor pyta się o pada od X360.
W kwestii zasięgu są one milion razy lepsze, jak rozłącza, to naprawdę jest popsuty.
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
... pada od X360....
... milion razy lepsze...
A to przepraszam, nie wiedziałem :)
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałem przerwę od forum na jakiś czas, więc troszkę odkopuje temat, ale mój problem polega na tym, że na infolinii dowiedziałem się że bez xboxa na gwarancji nie jest możliwa wymiana samego pada bez paragonu
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Miałem przerwę od forum na jakiś czas, więc troszkę odkopuje temat, ale mój problem polega na tym, że na infolinii dowiedziałem się że bez xboxa na gwarancji nie jest możliwa wymiana samego pada bez paragonu
To.chyba oczywiste jest...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom