1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rozmową głosową

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kozikc4, Luty 10, 2012.

1. kozikc4

kozikc4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem nie moge pogadac z kolega przez mic na sluchawkach, gdy zapraszamy sie do rozmowy jest tylko oczekiwanie i za chwile rozlacza obydwaj jestesmy dostepni, co dziwne mozemy sobie wyslac nagrana wiadomosc glosowa ale rozmawiac nie :( pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. kozikc4

kozikc4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze ktos mi pomoc? ja i kolega jestesmy w tej samej sieci osiedlowej LAN, obydwaj mamy przekierowane porty na zew na routerze ale nie mozemy ze soba gadac.. on mi moze wyslac zaprszenie do rozmowy ja jemu tez, ale nie laczy nas ze soba :(

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na xbox live tak jest jak się jest w tej samej sieci niestety...

Wczytywanie...

Poleć forum