1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rozpakoaniem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pFKablos, Sierpień 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Witam,
    Od razu chciałbym przeprosić jeśli już był taki temat, ale nie mogłem znaleźć w wyszukiwarce.
    Mam problem z rozpakowaniem gry. To znaczy nie do końca z rozpakowaniem tylko już z wypakowanymi plikami. Ściągnąłem Bionic Commando i zamiast wypakować mi jednolitego pliku .iso mam kilkadziesiąt różnych plików. Nie mam pojęcia w jaki sposób to mogę nagrać, ani co z tym zrobić. Mam to spakować czy jak?
    Jeśli wiecie o co może chodzić z tym to proszę o pomoc. Nie chcę ściągać od nowa tyle GB.

Tutaj Screen:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Elendil

Elendil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sproboj rozpakowac ten pierwszy plik:Dpowinno byc ok.

4. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    stary twoja pierwsza gra czy jak bo po numerkach przy avatarze widac ze chyba nie.

tak ten pierwszy jak to rar.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum