1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Rozpoznaniem przeróbki x360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Timo118, Kwiecień 5, 2013.

1. Timo118

Timo118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg, Poland
    Witam, Odziedziczyłem od znajomego konsolkę w rozliczeniu. Konsola najprawdopodobniej przyjechała z zagranicy do polski najprawdopodobniej Anglia ale nie jestem pewien może to tylko być wymieniony na taki zasilacz z angielską wtyczką. Otóż mój znajomy dostał tą konsole od brata i na niej nie grał. Sam nie był w stanie mi powiedzieć czy ta konsole jest przerobiona. Wsadziłem płytkę z Far cray'em 3 przerobioną pod lt 2.0 (Tak twierdził mój inny znajomy który takową przeróbkę w swoim sprzęcie posiada) i Zawołał aktualizacji. Konsola jest Wyprodukowana w 2008 i posiada HDMI wiec sądzę że jest to JASPER posiada również zdarte plomby. Jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy i w jaki sposób została przerobiona konsola? i to że zawołał aktualizacji to świadczy o tym że jest przerobiona? Nadmienię jeszcze ze grałem na niej ożywając oryginalnych gier, które działały bez problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to że woła o aktualizacje to kwestia twojego dasha, który jest za niski by odpalić grę.

4. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Uruchom aktualizację i zobacz czy konsola po wszystkim nadal będzie czytać kopie.

5. Timo118

Timo118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg, Poland
    A więc tak. Zaktualizowałem go do dasha 16203 Wsadziłem płytę z tym wyżej nadmienionym farcrayem i podczas próby uruchomienia go wyskoczył komunikat że płyta nie obsługiwana. Ale normalnie ikonkę gry widać. Jakie z takiej sytuacji mogę wyciągnąć wnioski?
    Nadmienię jeszcze że Grę dało się zainstalować na Pendrive ale uruchomić już nie wyskoczył komunikat przeczyść płytę szmatką i uruchom ponownie konsole.

6. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Oddaj do przeróbki pod LT+3.0 i problem z głowy, wygląda na to że masz po aktualizacji OFW albo LT+2.0.

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    2008 To nie jasper falcon, da sie sprawdzic przez gniazdo zasilania w konsoli. Jesli w gniezdzie nad tym okraglymi masz taki prastik prosty _____ falcon jesli ___ ___ taki jasper. Konsola ma lt 2 lub bo nie pisalo nieznana plyta. Nagraj pod lt 3 skan abgx 360 na ustawieniu autofix lev 3. I ta plyta z lt 2 moze nie dzialac zle nagrana. Kuknij jaki masz naped bo sa takie co maja max lt 2.

8. Timo118

Timo118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg, Poland
    Doszedłem jest to lt 2.0 Wypaliłem Prototype 2 pod lt 2.0 i wszystko ładnie śmiga.
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum