1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rozpoznaniem xboxa 360 E

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Monika Łysakowska, Grudzień 11, 2014.

1. Monika Łysakowska

Monika Łysakowska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    Witam chodziłam po sklepach i szukałam ale każdy xbox ma dołączoną zasilacz 203W a niby e musi mieć 120W ----- amperaz z tyłu niby jest 9,6 albo 9,8 nie chcę kupić jakiegoś byle czego z kąd ta rozbieżność 203W a 120 ??? ktoś może pomóc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    203w miały grube konsole xenon/zephyr, 175w miał Falcon/Opus, 150w miał Jasper, 135w miał slim trinity, 120w ma corona i Winchester.

4. Monika Łysakowska

Monika Łysakowska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    To wychodzi na to ze to jest stara konsola ?? czy tylko przedłużacz ?? bo zgłupiałem bo obudowę ma nowa czy po prostu pakuja do nich stare procesory ???

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak juz 230v, czyli standard. Do wersji E są tylko 120W

Wczytywanie...

Poleć forum