1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rozszerzeniem pamięci XBOX'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez makalk69, Wrzesień 15, 2013.

1. makalk69

makalk69 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam xbox 360 z przeróbką RGH, dashboard 16202, FSD z poradnika Eslorda. Konsola posiada 256 mb, a,jak wiadomo większość gier wymaga skopiowania plików na dysk wewnętrzny konsoli. Gry odpalam z dysku zew. 320 gb. Podpiąłem więc pendrive'a 16 GB i w oryginalnym dashboardzie skonfigurowałem go pod xbox 360 i tutaj zaczyna się mój problem. Po wejściu do FSD wykrywa mi tego pendrive'a jaka osobny dysk i jest on cały zajęty plikami. Przez file managera nie da się na niego nic skopiować, ani usunąć. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum