1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rynkiem usług na nowym xboxie 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez x Atreyu11 x, Kwiecień 20, 2014.

1. x Atreyu11 x

x Atreyu11 x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z pobraniem gry z rynku usług a konkretne wymieniłem swojego xboxa na nowego i chciałem pobrac gre którą kiedys kupiłem na innym xboxie i wszystko wydaje sie normalnie aż do momentu gdy stan pobierania gry dochodzi do 80% wtedy proces pobierania resetuje sie do 0% i zaczyna sie pobierać od nowa i tak bez końca proszę o pomoc. Mam przeniesiona licencje na nowego xboxa region ustawiony na Anglię wszystko wydaje sie normalnie tylko z tym pobraniem gry mam problem dodatki pobierają sie bez problemów a gra nie chce. Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Najprawdopodobniej ściągnąłęś ową grę mając konto na inny region niż obecnie UK. Stąd cały problem.

4. x Atreyu11 x

x Atreyu11 x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak grę kupowałem z innego regionu wróciłem do tamtego i pomogło. Dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum