1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Saints Row 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kacpimus17, Maj 22, 2014.

1. Kacpimus17

Kacpimus17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Częstochowy
    Hej! :). Mam problem z grą Saints Row 3. Nie mam aktualnie Golda, ale ściągnąłem sobie z konta kolegi Saints Row'a. Na jego koncie da się odpalić, grać itp., ale na moim jest takie okienko: na górze pisze Sklepy Xbox, a poniżej: Nie można uruchomić gry: Saints Row: The Third.
    Nie wiem dlaczego jest coś takiego. W ubiegłym miesiącu ściągnąłem sobie z Jego konta Hitmana z GwG i normalnie działał, a Saints Row 3 nie chce odpalić.
    Dzięki za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Siema!
    Z tego co czytałem, to miało wejść coś takiego, że gry "games with gold" odpalisz tylko wtedy, kiedy będziesz posiadał konto z subskrybcją Gold. Ja posiadam aktualnie golda i wszystko śmiga bez problemu. Całkiem też możliwe, że gry te przypisane są do danego konta, no ale tego nie jestem do końca pewny. Pozdrawiam

4. Kacpimus17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Częstochowy
    To wychodzi tylko na Xbox One.
    A tak wgl, to może 1 czerwca mi odpali, czyli kiedy nie będzie już Saints Row 3 w GwG, bo ja Hitmana ściągnąłem, kiedy nie było go już w GwG i normalnie mogłem grać na moim profilu, więc może dlatego mi nie odpala :).

5. ThePlayGames12

ThePlayGames12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Ja mam gre z "games with gold" niemam gold działa

6. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Najprawdopodobniej nie masz na swojej konsoli licencji na tą grę jeśli profil należy do Twojego kolegi.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  7. Kacpimus17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Częstochowy
    Ok, dzięki teraz już wiem dlaczego Hitman działa, bo przez przypadek przeniosłem licencję. A mam jeszcze pytanie. Co ile można licencje przenieść? :)

8. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co 4 miesiące.

Wczytywanie...

Poleć forum