1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z save-ami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spy_, Grudzień 9, 2012.

1. spy_

spy_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z save-ami od gier np gears of war 3 , forza 4, gry byly nagrywane pod lt 1.9 albo lt 2.0 niepametam dokladnie, teraz mam lt3.0 i jak wlaczam gre z patchem na penie gry sie odpalaja lecz save nie dzialaja :/ prosze o pomoc dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: problem z save-ami

Wystarczy poczytać forum Ale ze zrozumieniem gry nagrane pod lt2 nie będą działać pod lt3 savy nie mają z tym nic wspólnego, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną konsoli

Wysłane z komórki pod schodami :)

4. spy_

spy_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja wiem ze gry z lt2.0 nie beda dzialac pod lt3.0 ale mnie chodzi o same save gier wlasnie sprawdzalem starsze gry np : pgr 4 , alan wake i inne i save sie nie odczytuja, sam nie wiem dlaczego w czym jest problem ???dodam ze save z forza horizon i halo 4 dzialaja bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum