Problem z Save Fify 12.

mathes0015

Użytkownik
Użytkownik
Witam jak wyżej. Mam problem z grą FIFA 12. Gram w tryb menadżerski i kilkakrotnie w grze zdarzyło mi się, że podczas sezonu gdy odpalę grę i dam 'dalej ' aby przesuwały mi się dni do następnego meczu gra się zacina muzyka przestaje grać w menu, nie da się nic zrobić poza tym, iż muszę wyłączyć konsolę od nowa. Stało mi się to nie pierwszy raz. Za pierwszym razem zdarzyło się to w mojej karierze NUFC.. Po czym musiałem zacząć od nowa, co mi wcale nie pasowało ponieważ drużyna była ciekawie rozbudowana. Dziś znów włączyłem konsolę i wczytuję daję 'dalej' i konsola znów się zawiesza. Odkryłem, że gdy wejdę na zakładkę, gdzie są Ci moi juniorzy oraz skauci wtedy gra się zawiesza więc wnioskuję, że to pewien błąd gry oraz w tym powiedzmy "16 dniu miesiąca (gry oczywiście)" dostałbym maila w grze, że moi skauci znaleźli jakichś tam piłkarzy. Próbowałem już odpalać autosave i moje save. Próbowałem nadpisać na innym save i nic. Nadal bez skutku. Czy znalazł ktoś może na to jakieś lekarstwo ? Czy po raz 'x' muszę zaczynać grę od nowa?


Z góry dzięki :D
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Mam identyczny problem i też zauważyłem że gra zawieszała się po wejściu do zakładki skautingi (zazwyczaj po 2 sezonie, bądź w końcówce pierwszego). Po restarcie konsoli żaden zapis się nie wczytuje. Straciłem tak już 2 kariery i na razie (niestety) odstawiłem fifę.
 

adampzb

Świeżak
Świeżak
mam podobnie tylko ze dzieje sie to roznie. raz w 3 sezonie raz w 7 cos nie tak dzieje sie z savem jak wejde w sklad to tak jakby pousuwalo polowe zawodnikow a ostatnio wlasnie jak w chodze zobaczyc raport zwiadowczy to konsola poprostu sie wylacza. ma ktos na to jakis sposob?
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli macie wgrane wszystkie aktualizacje z xbl to nic więcej nie poradzicie. Ale być może ze błąd został już naprawiony

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Do góry Bottom