1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z save w Fable 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ReeperSoul, Kwiecień 3, 2016.

1. ReeperSoul

ReeperSoul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam problem z grą na konsoli z przeróbką RGH. Otóż każdy zapis gry jaki wykonam w pewnym sensie "nie istnieje". Gdy chce kontynuować grę save pamięta tylko wybór płci bohatera wiec za każdym razem zaczynam grę od nowa z tym wyjątkiem ze nie wybieram płci bohatera. Każda inna gra wczytuje save normalnie.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Nadafein

Nadafein Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem, zmieniłem żeby zapisywało na pendrive'a ale i to nie pomogło, ktoś wie jak to zrobić ? Działam na przeróbce RGH.

4. Podbijam.

Ten sam problem z Fable 3. NIE WOLNO ściągać żadnych TU albo DLC, za każdym razem później save jest niemożliwy do odczytania. Tyle co samemu zdążyłem zauważyć. Obie gry muszą być podstawkami, kompletnie bez niczego, retail, z Fable 2 GOTY jest ten sam problem.

Natomiast - czy ktoś wie jakby to rozwiązać? Za każdym razem save po prostu jest corrupted, gra twierdzi, że zapis był stworzony z innymi DLC, TU, mimo że nic się nie zmieniło. Szukałem rozwiązania na wielu anglojęzycznych forach, ale nic konkretnego.

Wczytywanie...

Poleć forum