1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z save'ami w Bioshock Infinite

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ForzaInter1g, Kwiecień 9, 2013.

1. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Mam dziwny problem z nowym Bioshockiem jestem na poczatku gry pomiedzy rozdzialem 4 a 5 Rozdział 4 - Dachy Centrum Comstocka zadanie:Idź na Wyspę Pomnika i odszukaj dziewczyne. Kiedy odpalam gre jestem w momencie gdy przebywam w jakims budynku i policja dobija sie do drzwi pozniej wybiega taki dosyc silny przeciwnik wali ogniem i ma apteczke 80%, gram dalej dochodze do momentu tam gdzie zdobywa sie ten wigor co krukami sie atakuje patrze po prawej stronie autosaving wyskoczyl a musze isc bo mam trening to wylaczylem gre i poszedlem. Wracam odpalam konsole i jestem znowu w tym miejscu co policja wali do drzwi pomyslalem moze ten save jakas lipa albo cos sie popsulo wiec dogralem do konca az dochodze tam do jakiegos bydunku jest leave area normalnie loading jak sie skonczyl to znowu autosaving,saving profile i jest juz Rozdział 5 - Brama Wyspy Pomnika ,wieczor sie zrobil gre wylaczylem poszedlem spac.Kolejnego dnia odpalam znowu to samo nie zapisalo sie jestem w tym samym miejscu co na poczatku i godzina gry w plecy
    O co tu chodzi? z tymi save'ami? Gdzie moze lezec problem? Moze walne caly rozdzial za jednym zamachem to sie ogarnie :D? Jakos inaczej to jest rozlozone czy co?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Nic nie lapie dlaczego to mnie cofa,dlaczego gra sie nie zapisuje dzisiaj zagralem jeszcze dalej i znowu to samo
    Zaczac jeszcze raz czy co?
    Moze jakis blad robie :D no ale normalnie wylaczam konsole poprostu :D jest tam jakis save czy cos?
    ZObaczylem ze w misji co sie wyskakuje ze sterowca zginalem i normalnie mnie wrocilo na sterowiec ale wylaczylem gre wlaczylem i znowu rezeydencja Montgomerych...jak wezme exit do menu w grze znowu laduje u montgomerych kurde no...WTF?

4. amiga1

amiga1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam podobny problem tyle że mnie cofa zawsze do Hall of Heroes. Niby podczas gry zapisuje się (Autosave) ale jak odpalam grę na nowo to ciągle zaczynam od tego momentu...

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Miałem ten sam problem niby pisało autosave, a jak chciałem ponownie zagrać byłem gdzieś indziej. Musicie dać load i szukać tego momentu gdzie ostatnio był zapis, jak tak musiałem robić.

Wczytywanie...

Poleć forum