1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z save'ami w WOLFENSTEIN

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Szark, Sierpień 21, 2009.

1. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zassałem niedawno z torrentów tą gierkę, z tego co pamiętam to wersję Wolfenstein_USA_RF_XBOX360-PROTOCOL (chyba).Sprawdziłem abgx'em, wypaliłem i zacząłem grać. Problem polega na tym, że w grze nie da się samodzielnie zapisywać stanu gry tylko są checkpointy.Niby te checkpointy w trakcie gry się zapisują, wszystko pięknie tylko jak uruchomię ponownie grę to nie ma ostatniego save'a tylko jeden i ten sam sprzed dobrych paru godzin. Próbowałem wiele razy grać i sprawdzać czy stan gry się zapisuję lecz LIPA przez duże L. Wiecie jak można rozwiązać ten problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gry samodzielnie, tak jak powiedziałeś, nie da się zapisać. Co do chechpoint'ów - gra po włączeniu i wybraniu kontynuacji wczytuje save z najnowszą datą, więc jeśli wyłączasz konsolę z prądu, to pojawia się problem, bo przy każdym jej włączeniu masz taką samą datę.

Rozwiązania:
    1. Nie odłączaj konsoli z sieci.
    2. Ustawiaj samodzielnie datę/połącz się z Live
    3. Po włączeniu gry (kontynuacji) wejdź do menu i znajdź najnowszy (względem postępu, nie daty) zapis i zacznij od niego grę. Jak tylko zauważysz jakiś checkpoint, to pousuwaj wszystkie inne zapisy i graj dalej.
    Po ponownym włączeniu gry zostanie wczytany ostatni zapis. Teraz tylko powtórz to, co zostało napisane w przedostatnim zdaniu tego punkty.

4. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ooooo właśnie, brzmi bardzo rozsądnie.Jak będę przy konsolce to sprawdze czy działa joł.

5. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Działa napewno, miałem taki sam problem.

Wczytywanie...

Poleć forum