1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z savem w Red Dead Redemption

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqnhed, Wrzesień 4, 2013.

1. sqnhed

sqnhed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

od niedawna mam xboxa slim z dyskiem 250gb i przeróbką LT 3.0. Gram w Red Dead Redemption, przeszedłem już spory kawałek tej gry, a kiedy dziś postanowiłem zagrać napotkałem pewien problem. Grę wczytało mi, ale od dużo wcześniejszego momentu niż ją zapisałem. Zauważyłem też, że w międzyczasie zresetowała mi się data i godzina w konsoli (nie wiem, może była przerwa w dostawie prądu np.?). Kiedy wchodzę w Load Game, w slocie auto i trzech pozostałych, mam do wyboru misje, które przechodziłem jakoś przedwczoraj (co najmniej 10 misji w międzyczasie wykonałem), w dodatku mają one datę z grudnia 2005 roku, choć wcześniej zapisywały się z aktualną. W statystykach misji też mam zapisane tylko te wcześniejsze, a ostatnich które rozgrywałem, już nie. Czy ktoś się spotkał z takim problemem i czy można jakoś odzyskać te save'y, które straciłem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mzksag

mzksag Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po prostu autosave z ostatniej misji miałeś z wcześniejszą godziną niż dalsze sejvy, więc konsola odczytała teoretycznie ten z najpóźniejszą godziną.pewnie pograłeś chwile w te stare misje i ci nadpisało nad ten nowy

Wczytywanie...

Poleć forum