1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z savem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zajac888, Sierpień 31, 2012.

1. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Chciałem ponownie wrócić do gry L.A Noire, lecz nie od samego początku. Ściągnąłem save z nadzieją że będę mógł wybrać sprawę którą chce grać ale niestety po wrzuceniu do folderu na dysku tego 00001 nie działa. Gra cały czas tworzy nowego save-a a ściągnietego nie widzi. Zmieniałem juz ID save programem con resigner ale to tez nie pomogło. Wie ktoś jak mi pomóc z save-em? Jak można go wgrać albo zrobić coś zeby zadziałał. Dodam ze save jest w odpowiednim folderze na dysku najpierw E0000.. itd pozniej ID GRY ... folder 000001 i pliki save

rgh.fsd najnowsze

2. Lotnik421 Xbox One

3. beatamycha

beatamycha Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    Witam!
    Ja również przyłączę sie do pytania Kolegi wyżej.
    Własnie mam taka sytuacje,dysk 20GB z konsoli FAT, na nim wszytskie profile i sevy, skopiowałam całą zawartość na dysk wewnętrzny w konsoli Slim, jednak jeden z profili jest uszkodzony i nie moge zacząc kontynować gry od danego seivu. Czy da się przenieś zapisane na tamtym dysku stany gry na nowa konsole?

Wczytywanie...

Poleć forum