1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ściąganiem GWG

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Kwasek, Marzec 28, 2015.

1. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Witam,

Napotkałem nieprzyjemny problem i szukam sposobów na rozwiązanie.

PROBLEM:
    Gry GWG (Tomb Raider, Bioshock Infinite) nie chcą się całkowicie pobrać. Pobieranie kończy się po 2-3% z informacją "(Nazwa gry) nie może zostać pobrana". Ponowne rozpoczęcie ściąganie daje ten sam efekt, czasami rozpoczyna się od tych 2-3%, czasami zupełnie od nowa.

CO ROBIŁEM:
    -reset routera, sprawdzanie działania internetu, ponowne łączenie i konfigurowanie wifi
    -reset pamięci podręcznej, usuwanie pozostałości po nieudanym ściąganiu, ponowne próby ściągania
    -zmiana regionu konsoli na Czechy

Najdziwniejsze jest to, że wszystkie inne aspekty xbl działają bez zarzutu. Mogę grać w multi, przeglądać internet, oglądać youtube, ściągać demówki. Problem pojawiał się tu już na forum (jakiś miesiąc temu), ale nadal nie widziałem żadnego rozwiązania. Po zmianie regionu i 20+ próbach ponownego ściągania, udało mi się ściągnąć TR, ale Bioshock już "tak łatwo" nie idzie. Dosłownie po 2 sekundach przestaje ściągać. Czy ktoś ma jeszcze jakieś rady?

Xbox 360 slim via Wifi, nieprzerobiony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    A może trzeba odblokować porty w routerze?
    Nawet na stronie mś gdzieś pisało jakie.

4. kapa

kapa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem. w ogole nie pobrałem tych gier, choć próbowałem. zależy mi w tym miesiacu na grach więc przyłączam się do problemu

5. Mkbewe

Mkbewe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Jak jest za NAT-em, to odblokowanie portów nic nie da.
    Miałem tak ze Snajperem i Tomb Rider. Próbowałem kilkanaście razy, za każdym kończyło się na 1% Po usunięciu pozostałości i wyczyszczeniu pamięci jakoś poszło.

6. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Miałęm to samo ale sie nie poddałęm sprawdz czy w pamieci masowej nie masz zadnych dodatkow dlc i innych ******* z tych gier ja to usunalem wylaczylem konsole i ponownie wlaczylem tylko ze tym razem nie odpalalem zadnej gierki tylko czekalem az sie pobierze do konca i zadziałało.

7. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Wracam dzisiaj do siebie i próbuje jeszcze raz. Po wielu próbach Bioshock'a udało się doprowadzić do stanu 26%. Mam nadzieję, że uda mi się go dociągnąć do końca. Widocznie jedynym sposobem jest próbowanie i próbowanie, naprzemiennie z kasowaniem pozostałości. Dziwna sprawa, że nawet ściąganie dem idzie jak po maśle, a z GWG są problemy ;/

Wczytywanie...

Poleć forum