Problem z ściereczką na RGH

helfi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie mam wielką prośbę o pomoc. Od jakiegoś czasu w każdej grze, którą uruchomię po przejściu około 30-50% gry wyskakuje błąd, że mam wyczyścić płytę miękką ściereczką. Pamięć podręczną wyczyściłem pod DS i FSD. Zrobiłem nawet ostatnio freebota i wrzuciłem DS 12.6202 czy jakoś tak (najnowszy który jet dostępny). Czasami nawet zdarza się tak, że wyskoczy ta plansza z błędem ale nic na niej nie pisze i konsola wisi - pomaga tylko wyłączenie i ponowne włączenie. Problem pojawia się i na FSD 3 jak i na DS. Wiem że problem był wiele razy poruszany na forum ale nigdzie nie znalazłem całkowitego rozwiązania sprawy - zawsze kadży pisze żeby wyczyścić pamięć. Moje pytanie czy jest to wina RGH samego, czy jest gdzieś błąd na dysku czy to po prostu gry są źle zrobione do GOD, a może same źródłowe iso posiada bląd ( już sam nie wiem co mam z tym robić). Wszystkie gry są na hdd wewnętrznym i sam wg. poradnika przerabiałem je do GOD. Proszę o pomoc bo do gościa, który robił RGH mam dość daleko i chciałbym być pewien, że to wina przeróbki.
 

mlkgmk

Banned
Odp: Problem z ściereczką na RGH

obstawialbym ze cos z hdd.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Też wywaliło mi ten komunikat na RGH przy grze Devil May Cry.

edit:
Przerobiłem ISO do GOD i problemu nie ma. Wcześniej miałem przerobione do XEX.
 

Do góry Bottom