Problem z serwerami w Bad Company2

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie do posiadaczy Battlefielda Bad Company 2. Czy wy także macie ostatnio problem z wyszukiwaniem serwerów, lub wyszukiwaniem pełnych serwerów w BF'ie? Ostatnio albo wyszukuje serwery, gdzie nie ma zupełnie ludzi, albo wogóle się nie łączy i jest komunikat "Nie można wyszukać serwerów". Koledzy ostatnio też na to się skarżyli. Macie podobny problem?
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się, że problemem są po blokowane porty, co wiąże się z konfiguracją NAT. Może ten filmik Ci pomoże YouTube - XBOX 360 NAT CONFIGURATION (PL) , w każdym bądź razie, od czasu zrobienia tego co kolega na załączonym filmiku, problem znikł.
 

blazej25

Użytkownik
Użytkownik
Ja również spotkałem się z tym problemem. W tej chwili sytuacja zdaje się stabilizować.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
ja tez mam problem tylko że z vietnamem raz jest full ludzi a czasem z pięć
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez mialem taki problem(a raczej mam). Czasami pojdzie spokojnie i dobrze bedzie dzialac,a czasami wywala albo tak jak u Ciebie tez sa pelne serwy,lub nie ma wolnych. Nawet gdy probowalem ,,dolacz do gry,,.
 

Dominiqpl

Użytkownik
Użytkownik
To najczęściej problem ze strony EA
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
niestety tez mnie to trapi;/
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
No trochę mnie do zdziwiło, bo na przykład Call of Duty 4 - gra, która ma już prawie cztery lata, a wciąż mi wyszukuje pełne serwery, a tu z Bad Company 2 - grą, która ma równo rok, a z serwerami problem. Mam nadzieję, że mimo iż Dice zapowiedziało, że już nie supportuje Bad Company 2 to szybko się tym zajmie.

Tak btw. - wie ktoś co się ze stroną bfbcs.com dzieje?
 

Chuck

Banned
przed chwilą grałem w Vietnam i... dołączyło mnie do meczy 2vs2, dopiero gdzieś po 20 minutach zaczęły osoby dochodzić, w końcu zaczęliśmy jakoś normalnie grać bo było nas po 8 :D A z bfbcs.com też mam problemy, nie pokazuje mi nowych osiągnięć które zdobyłem oraz w ogóle nie ma statystyk z Vietnam-a :/

Edit. Teraz wszedłem na strone bfbcs.com i jakiś Eror wyskoczył, pewnie o to Ci chodzilo :p
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czym może to być spowodowane. Na pewno nie blokowanymi portami, już tego próbowałem.

Co do bfbcs.com, to tak - o to mi chodziło : D
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
U mnie to samo, puste serwery albo "nie można wyszukać/dołączyć do gry"
EA ma taką perełke w swoich dłoniach a nie potrafi nią zarządzać...
 

TDR125PL

Świeżak
Świeżak
tez tak mialem poradnik mi pomogl
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze - to nie ma nic do zamkniętych portów. Po drugie, w CoD4 serwery są pełne bo serwerów tam de facto nie ma - po prostu gracz z najlepszym łączem jest hostem. Gra zbiera ludzi chętnych to gry, wsadza ich do jednego lobby i tyle. W przypadku BC2 mamy do czynienia z serwerami dedykowanymi. Stoi chociażby 200 serwerów i każdy działa samodzielnie, do każdego gra wrzuca innych graczy. Ludzie przestali grać, przesiedli się na CoD.
 

slawek70

Użytkownik
Użytkownik
Mój koleś też gra BC2 na pleyaku i ma ten sam problem
 

karas2002

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj już były problemy a dzisiaj w ogóle nie znajduje gier...
Ludzie wcale się nie przesiedli na COD4, masa ludu gra w BF.
 

Kamikaze

Banned
Ja też tak mam co prawda przesiadłem się na rźeźnię gdzie max 4 osoby ale do vietnama nie chciał się łączyć to restart może dwa i hulało :)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Teraz przed chwilą chcialem z kolegami pograć i ani na Vietnamie ani na zwykłym nie znalazło żadnego serwera. To są jakieś jaja?
 

Szymek85

Świeżak
Świeżak
Mi też nie znajduje żadnych gier we wszystkich trybach.
 

Kamikaze

Banned
Coś im się piehdoli z servami... Może ktoś napisze maila? :D
Ja bym napisał ale w połowie pójdę do klopa i mi się odechce :D
 

Mateos44

Użytkownik
Użytkownik
U mnie też nie wyszukuje serwerów ;/ a wczoraj to była masakra nocą wyszukiwało serwery na których było mało ludzi
 

Do góry Bottom