1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Z Shaun White snowboarding

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez SmoK, Luty 13, 2009.

1. SmoK

SmoK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Moze To I gupi Problem Ale No Poprostu Nie Umiem Jak Zebralem Wszystkie Euro To Jade Do Miejsca Na Mapie Przypominającą Głowę Shaun`a
    Zeby Się Do Niego Dostac Trzeba Się Przebic Przez Scianę Lodu
    I Tu Mam PROBLEMA JAK ?? Śnierzkami Nie da Sie Prędkosc Prubowalem Lecz Nie Wychodzi Moze Poprostu Zawolno Lub Inaczej Jakos

PS
    Na Początek Są 3 Deski No Która Deska Jest Najlepsza Do Skakania I Robienia TRICKOW

PSS
    Opisał By Mi Ktos Wszystkie Staty Desek Poza Speed to wiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szczuri19

Szczuri19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    Musisz dostać się do jego miejscówy w Park City a nie w Europie. Dopiero potem jak zdobędziesz Jeny to do Europy, jak Dolary to do Japoni, a jak wszystkie Ikony to na Alasce.

Ogólnie bierz najszybszą deskę. Im więcej kasy - tym szybsze deski bierz. Po tym jak wygrasz challange z Shaunem to dostaniesz jego deske i dzięki niej będziesz mógł robić achievy na respekt i inne triki - osobiście mam calaka z tej gry więc jak coś to pytaj :D

4. SmoK

SmoK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo Ja Cie Nie Rozumiem Albo ty Mnie Ja Zebralem Wszystkie Pomarańczowe Okręgi/Dolary Czy Co To Jest :D No Zebralem 3 Te Zetony :D I Zeby Sie Do Tego Rudego Ziomka Dostac Trzeba Jechac Do Miejsca Na Mapie Przypominającą Jego Głowę To Tam Jade I Zeby Tam Wjechac Trzeba Się Przebic Przez Takie Sople Z Lodu I Potem Jest Jaskinia I ON ALE JAK SIE PRZEBIC , Z BYKA ??

5. Szczuri19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    Masz zebrać 12 euro - w Park City, Europie, Japonii i w Alasce - jak je zbierzesz to dopiero wtedy jedziesz do Park City, odnajdujesz "meline" Shauna i on tam Ci tam mówi, że teraz czas na Jeny. Dopiero wtedy dostaniesz umiejętność przebijania się przez ściany.

6. SmoK

SmoK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielke Nawet Niewiesz Jak Mi Momogles :)

--------------------------------
    Jak Macz Czas Oczywiscie
    chcial bym Cie prosic o opisanie statow desek wiesz speed (speed to wiem :D) rotation czy jakos tak :D

7. Szczuri19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    Tzn przetłumaczenie tych statów?
    Speed - Prędkosć
    Amplitude - ?
    Edging - obramowanie deski (aerodynamiczność)
    Rotation - Rotacja
    Forgiveness - ?
    Balance - równowaga

8. SmoK

SmoK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    THX wielkie

Nie No Ja To Dziecko Slońca Nie Do Końca
    Zebralem Wszystkie Zetony pomarańczowe pojechalem na park i tam na gore i tam mi ziomek cos gadal potem samolotem sie przejechalismy :D
    potem pojawil mi sie jakis licznik/wskaznik czy coto tam jest i rudy goscio ruszyl ja go olalem i poszedlem nowe zetony szare lapac bo sie pojawily tylko ze one wszystkie są za jakimis deskami jak to przesc 1 zeton mam bo mialem buga i mnie w powietrze wywalilo jakies 40 metrow i przelecialem :D bylo to na zezbie dinazura teraz jest na taki jakby tartak jedziesz przez trzewo potem na tasme i są deski jak je przejsc ??
    Szczuri Namnie Nabijesz Se Duzo Postow :D

----------------------------------------------------------------------------------------
    EDIT
    ;//

heh sam odkrylem jak przebic sie :D Fajne Uczucie Samemu Sie Dowiedziec Ale Jeszcze Nie Zamykac Tematu Jak To Mówią Gra Sie Jeszcze Nie Skączyla :D

9. celevra

celevra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka:) napisz jak sie przebić bo próbuje sam ale nic to nie daje a gra jest wporzo więc szkoda ją olac z takiego powodu. Z góry dzięki Pozdro

10. Szczuri19

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    Gdy już zdobędziesz focus to naciskasz X by go włączyć i do tego naciskasz A by się "wypiąć" - trzymaj tak aż przebijesz się przez przeszkodę.

11. celevra

celevra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wielkie Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum