1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ShoutBox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Valkorn, Sierpień 3, 2009.

1. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem: kiedyś normalnie pisałem na SB, wszystko elegancko. Natomiast od jakiegoś czasu kiedy coś napiszę, wcisnę enter lub kliknę "napisz" mój tekst nie wyświetla się. Odświeżałem, i nadal go nie ma, po prostu jest tak jakbym nic nie wysłał. Dodam że jestem zalogowany. Czy ktoś ma jakieś pomysły dlaczego tak jest ? Pzdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    z tego co wiem administrator zablokowal opcje SB dla swiezakow.

pozdrawiam

4. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ooo to wszystko jasne, dzięki za szybką pomoc.

5. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema napisze tutaj bo mysle, ze to bedzie odpowiednie miejsce, albo i nie. Mam pewien problem z forum, otoz od jakiegos czasu nie wyswietla mi sie caly layout forum. Nie moge pisac nowych tematow, bo po prostu nie wyswietla mi sie "przycisk" nowy temat, nie moge cytowac postow innych uzytkownikow. Posty moge pisac tylko za pomoca szybkiej odpowiedzi. Na drugim komputerze jest tak samo, mam neostrade, natomiast na neo u mojego kolegi czy u jeszce jednego znajomego wszystko jest tak jak powinno byc. Moze dodam screena, zeby bylo wiadomo o co chodzi http://img254.imageshack.us/img254/7353/forumwx.png zwroccie uwage na ramki. Wie ktos o co chodzi? Prosze o pomoc, moze siec blokuje wyswietlanie sie forum? albo cos z routerem nie tak?

Wczytywanie...

Poleć forum