1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z siecią. Pomocy !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wodzuzrw, Listopad 4, 2009.

1. wodzuzrw

wodzuzrw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam!
    Mam takie dwa problemy;
    1 - podłączyłem XB do swojego routera (D-Link DI-524) poprzez kabel, ale w konsoli łapie mi sieć dopiero gdy odpalę laptopa (który jest połączony z routerem przez WiFi). Dlaczego X nie łapie sieci samodzielnie??

2 - Po podłączeniu do XBL zaprosiłem kumpla, ale nie mogę go dodać do grupy XBLP (ani on mnie). Przez sieć mogliśmy zagrać razem w NFS Shift, ale już np. w GoW2 nie możemy się razem połączyć. W czym może tkwić problem??

Jeśli ktoś już na forum miał podobne problemy i odpowiedzi są tutaj to przepraszam za powielenie tematu i proszę o link do konkretnego wątku (niestety nie mogłem nic znaleźć sam).

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MacFly

MacFly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    żary
    Sam konfigurowałeś router ?? czy ktoś Tobie ??
    Może problem leży po stanie DHCP ?? Że nie przypisuję adresu
    Ale wątpię, spróbuj zaktualizować soft do najnowszej wersji, może to pomoże.

Ja mam Linksysa WRT54G2 i wszystko u mnie chodzi jak należy.

4. wodzuzrw

wodzuzrw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    kombinowałem z ustawieniami routera sam, po parę razy, różne ustawienia, ale cały czas jest tak samo.
    A czy ktoś mi pomoże co zrobić z moim drugim problemem??

5. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    jakiego masz usługodawcę internetu? Z tym że nie możesz być razem z kolegą w grupie jest to zapewne wina umiarkowanego NAT.

6. wodzuzrw

wodzuzrw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Jestem w łódzkiej Toyi(kablówka), tak samo jak mój kumpel. Najdziwniejsze jest to że nie możemy razem pograć w Gow2, Fifę 10, ale w NFS Shift dało radę

Wczytywanie...

Poleć forum