1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Silent Hill Homecoming

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bajeczny1988, Lipiec 6, 2009.

1. bajeczny1988

bajeczny1988 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sluchajcie nie wiem czy to jest blad z gra czy co ale problem jest.Mianowicie w kanalach przy ostatniej bramce jest dzwignia i wyskakuja 3 potwoty jak sie je zabije to dzwignia sie uruchamia i drzwi w sciekach(kanalach) sie otwieraja niestety tak sie nie dzieje...Moglby mi ktos wyslac save od razu po kanalach bo od poczatku grac to naprawde ciezko...i znowu rozwalac to samo.Jak ktos moze to niech wrzuci gdzies save badz wysle mi na poczte.kamilchief@hotmail.com od razu mowie ze probhowalem juz wszystkiego:(Z gory dzieki wielkie:rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. uzydkownik

uzydkownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. bajeczny1988

bajeczny1988 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale tu chodzi o to ze ja wszystko robie jakw poradniuku tylko ze ta klatka sie sama otwiera automatycznie a mi wlasnie nie sam mam poradnik dlatego pisze o save bo wszystkie opcje juz wykorzystalem...

Wczytywanie...

Poleć forum