1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Skyrim by DOG29

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez metju29, Maj 13, 2014.

1. metju29

metju29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale widocznie tak nie można :)

Po tym jak już udało mi się nagrać tego Skyrima działał on poprawnie przez jakiś 50h. W pewnym momencie po zapisaniu gry, chciałem wczytać drugą postać, jednak gra zawiesiła się przy jej ładowaniu. Próbowałem wczytać inne postacie, jednak efekt był taki sam. Wyczyściłem pamięć podręczną ale dało to tylko chwilowy efekt, po 30 min gry ponowił się problem. Co może być przyczyną? Czy pomoże tu coś nagranie gry jeszcze raz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    A jak jest w przypadku innych gier?

Tapnięte z mojej Z1

Wczytywanie...