1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z sprawdzaniem abgx360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Roberus, Kwiecień 21, 2009.

1. Roberus

Roberus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój problem polega na tym, że gdy chce sprawdzić obraz iso to wszystko się sprawdza nie ma prawie żadnego błędu oprócz tego [​IMG]
    i teraz moje pytanie brzmi czy jak taką grę nagram to czy będzie działała na konsoli. Sprawdzałem już 4 gry i wcześniej nie było żadnego błędu (w 4 grach), a teraz pobrałem 3 gry i w 3 jest ten sam błąd. Chodzi mi o problem z auto fixem stealtha i z weryfikacją. Za pomoc serdecznie z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nagash

Nagash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
  4. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Sprawdź w XDVDMulleterze czy posiadają stealth patche (iXtreme compatibility), bez których nie odpalisz gry na <iXtreme 1.4 ;)

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    o moj boze
    gra jest bezpieczna tylko nie ma jej w bazie programu jeszcze (pewnie za nowa albo jakis rzadki release) proponuje na przyszlosc czytac ze zrozumieniem to co program ci wywala

Wczytywanie...

Poleć forum