1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z system link na konsolach RGH / LT3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Toczeck, Luty 20, 2014.

1. Toczeck

Toczeck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Witam serdecznie. Postanowiłem założyć nowy temat ponieważ od 3 dni nie mogę znaleźć na forum rozwiązania mojego problemu. Od jakiegoś czasu razem z koleżką podłączyliśmy dwie konsole krosowanym kablem aby grać w system link. Moja konsola śmiga na LT3 a koleżki na RGH. Ograliśmy sporo gier. Zaczęliśmy grać w Halo 4. Pewnego dnia łączymy gry i problem. Ja nie słyszę koleżki w słuchawce a on mnie słyszy. Gra oczywiście się łączy ale ja nie mam kontaktu. Gramy na standardowych słuchawkach MS dołączonych do X Elite. Po wielu próbach nie możemy w ogóle połączyć się w grach: Halo 4, Borderlands, Gears of War 3 i Judyment, Crackdown, Dead Island (wcześniej w te gry graliśmy bez problemu na tych samych wersjach gier). Dzisiaj spróbowaliśmy jeszcze raz na innych grach. Halo Reach elegancko chodziło wraz z głosem w słuchawkach tak samo Left 4 Dead 2 PL. Próba nie ominęła Halo 4. Problem. Gra się łączy z dwóch konsol a ja nadal nie słyszę koleżki. Próbowałem nawet przez kinecta zamiast słuchawek i nic. Zamieniałem już pady i słuchawki i nic nie pomaga. Nie mogę znaleźć żadnego rozwiązania. Wspomnę że Live normalnie działa.

Proszę Was pomóżcie

Zapomniałem napisać że na obu konsolach w ustawieniach sieci cały czas jest są włączone ustawienia automatyczne. Próbowaliśmy również różnych ustawień na konsoli z rgh i nic.
    Do podłączenia konsol użyte jest 20 metrów krosowanego kabla. Dziś sprawdziłem go urządzeniem do sprawdzania sygnału i wszystko jest ok. Na 3 metrowym krosowanym kablu jest ta sama sytuacja.

Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Czy konsola z RGH ma jakieś specjalne ustawienia w opcjach aby komunikowała się podczas grania z konsolą LT3?? Czy ustawienia standardowe powinny wystarczać??

Wczytywanie...

Poleć forum