1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z tacką

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Deloran, Grudzień 23, 2011.

1. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grając dzisiaj na xboxie postanowiłem zmienić płytę w środku - z napędem mam taki problem, że otwiera sie tylko z grą w środku. Skończyło się na tym, że jak wyjąłem jedną płytę to nie zdążyłem podłożyć ją na drugą i napęd się zamknął. Macie jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. FNW

FNW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    stawiam, że wyrobiona gumka w napędzie - trafiły mi się już takie przypadki - wymień gumkę - ewentualnie przeczyść - na jakiś czas pomoże

4. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A dałoby radę jakoś ten napęd otworzyć bez ingerowania w konsolę / jak ciężko jest sam napęd wyjąć z xboxa? Macie jakieś filmik ew. poradniki? Proszę o pomoc.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nie da rady trzeba wszystko rozbierać konsole/napęd

6. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jednak dało radę - zdjąłem przednią płytkę podważyłem tray dwoma wykałaczkami i nacisnąłem ejecta - i nagle pojawił się banan na twarzy. Do zamknięcia, dzięki za opinie :)

Wczytywanie...

Poleć forum