1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z tacką

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lordani, Sierpień 3, 2009.

1. Lordani

Lordani Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=N0Cf1JPIbD8[/YOUTUBE]

Jak widać, tacka wysuwa siętylko jak po naciśnieciu przycisku nacisne jeszcze na jej panel. Dzieje się tak tylko wtedy gdy nie ma w środku płyty, bo jeśli jest płyta, to otwiera się normalnie i zamyka tez. Zaczelo sie to dziac od czasu jak moja konsola jest w pozycji pionowej, ale nie wiem czy to ma cos do rzeczy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Samsung zapewne :)

4. bryan666

bryan666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    włocławek
    na 100% ma to coś wspólnego z położeniem konsoli, możesz też sprawdzić czy przedni panel jest poprawnie założony(czy wszystkie zapadki są zatrzaśnięte:)

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  6. Lordani

Lordani Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Takie pytanie: czy taka niewysuwająca się tacka zagrozi "zdrowiu" mojej konsoli, bo jeżeli nie, to nic z tym nie zrobie, ale jeżeli tak, to postaram sie ten mankament naprawić.

7. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    nie, tacka jedynie moze cie wkurzac, sam tak mam, ale konsola lezy caly czas wiec nieprzeszkadza mi to

8. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    W NAJGORSZYM wypadku może to doprowadzić do uszkodzenia silnika lub układu sterującego silnikiem w napędzie :) Ale to ostateczność i raczej mało prawdopodobne, gdyż napęd zazwyczaj przekładany jest przez gumowy pasek który napędza zębatki z silnika. No chyba że ten model jest jakoś inaczej zbudowany.
    I tak jak poprzednicy napisali, może to być wina źle założonego jakiegoś plastiku z obudowy lub tego chromowanego elementu zakładanego na tackę.
    Osobiście, jeśli korzystasz z konsoli w poziomie i wtedy wysuwa się normalnie - nie przejmował bym się tym i zostawił jak jest.

9. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Problem to może być też za mocno dokrecony napęd(wtedy pomaga poluzowanie śrubek). Sam tak miałem po przerobieniu.

10. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak tacka nie będzie się wysuwała od razu to nastąpi szybkie zużycie gumowego paska napędowego tacki i jego rozciągnięcie lub pęknięcie co w następstwie doprowadzi do naprawy i jego wymiany [o Twoich nerwach już nie wspomnę :confused:]
    w extremalnym przypadku może się też spalić silnik napędowy

- sam określ co wolisz z tym zrobić ? :cool:
    nic lub sreberko z czekolady :D
    to działa !

Wczytywanie...

Poleć forum