1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z texturami w niektórych grach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dream_Zuzex, Kwiecień 28, 2012.

1. Dream_Zuzex

Dream_Zuzex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam dziwne zjawisko ponieważ ostatnio pożyczyłem od kumpla Skyrim nie dość że się ciął to jeszcze miałem problem z texturami a tak zwanie w pierwszej misji smok był różowy 0_0 gra oryginalna to już nie pierwszy raz ponieważ np w grze sniper jak kucam to też takie rozpaćkane textury trawy mam albo w GTA4 jak gram z płyty to textury znikają 0_o . Ponadto czasami tacka od xboxa nie chce mi się otworzyć muszę klikać w pada kilkanaście razy otwórz/zamknij nie wiem co się stanęło ale od kąt skręciłem xa po przeróbce to takie problemy z tacką mam 0_o

P.S Ma ktoś jakiś pomysł czy cuś ?

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    jaka konsola? jaki napęd? przyczyny mogą być rożne, ale najprawdopodobniej źle wgrane FW jeśli nawet na oryginale tak jest lub uwalony napęd podczas przeróbki

4. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem podobne problemy jak grałem z płytki. Po istalacji na HDD wszystko zaczeło działać prawiodłowo.

5. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    zmień kabel co podłączasz do tv , może coś się w nim uszkodziło , ale wątpię ,

lub rozbierz konsolę i sprawdź bez obudowy ,może być jakiś nacisk , miałem podobnie, jak nic to nie da to może coś być tak jak koledzy wyżej mówią .

Wczytywanie...

Poleć forum