1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z tlewizorem POMOCY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cich991, Grudzień 9, 2010.

1. Cich991

Cich991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam problem, chcialem kupic sobie xbox slim kinect ale doczytalem sie ze on wymaga jakiegos nowego wejscia do telwizora?
    Ja mam stary telewizor(6letni) taki grubasny nie plazmowy, chyba to sie nazywa kinetyczny. Panasonic Quintrix i tam nie ma wejscia HDMI ani USB tylko jedyne wejscie to takie 3 kolorowe okrogle dziurki :)
    Czy jest mozliwosc do takiego telewizora podlaczyc najnowszego xboxa i grac w te gry kinect? Czytalem gdzies na jakims innym forum ze xbox moze sie od tego zniszczyc? Wogole sa jakies przejsciowki zeby to podlaczyc?
    Bardzo prosze o pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukkon

Lukkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Powinno wszystko Ci działać.Kinect jest podpięty do xboxa a nie do TV. Te 3 kolorowe dzurki to tzw chinche. W zestawie powinien być właśnie taki kabel.Jak kupowałem slima to ja właśnie miałem w zestawie kabel XBOX-CHINCH. W zestawie z kinectem też powinien być.Na takim TV też możesz grać w te gry kinect.Nie mam pojęcia dlaczego xbox mogłby sie psuć po podłączeniu do takiego TV wg mnie to bzdury.

4. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Podepniesz bez problemu kablem component (te 3 kolorowe^^):

5. Cich991

Cich991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Łeee dzieki bardzo Panowie za pomoc!
    W takim razie prawodpodobnie kupie sobie taki xbox i poskacze troche przed telewizorem :)

Wczytywanie...

Poleć forum