1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z transferem danych z dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radus450, Styczeń 23, 2014.

1. radus450

radus450 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Mój kolega podrzucił mi Xboxa360 slim(przeróbka) dysk WD 640 GB . Mamy taki problem że gdy odpalamy jakąś grę z dysku jego Xbox łapie ścinę po czym jest 30 sec czarnego ekranu i gra sie odpala bardzo wolno nie da sie praktycznie grać gdyż trzeba czekać z 30 min za nim wczytają się startowe filmiki itp . Mój dysk działa normalnie pod jego konsolą . Moje pytanie brzmi tak : Czy Format Dysku i przeinstalowanie Dasha pomogło by w tej sytuacji czy nawet nie ma sensu się bawić i to jest totalna wina dysku i lepiej nie tracić czasu i odesłać go na gwarancje . A jeśli bym go wysłał na gwarancje jaką wadę mam powiedzieć bo wiadomo ze dysk od laptopa nie jest dedykowany do Xbox i nie mogę powiedzieć ze nie działa mi w konsoli

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Możesz spróbować format bo po co bulić za przesyłkę jak może pomóc format.

4. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz spróbować formatu, ale nie spodziewałbym się rewelacji. Podepnij dysk do kompa i sprawdź jak tam działa, np. prześlij dane z płyty na niego sprawdź prędkość. Możesz też okablowanie sprawdzić. Jak i na kompie będzie działał do kitu to raczej już po nim.

Wczytywanie...

Poleć forum