1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Tritton AX PRO 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez theRav, Czerwiec 20, 2012.

1. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Czołem.

Mam pewien problem ze słuchawkami Tritton AX PRO 5.1

Mianowicie - po podłączeniu wszystkich kabli i ustawieniu najodpowiedniejszych opcji w "decoder box", dźwięk jest bardzo słabej jakości. Nie mam porównania z innymi trittonami, ale słuchawki Steelseries 5XB, które są kilkakrotnie tańsze, działają o wiele lepiej. Mam na myśli "głębszy" dźwięk, większy bas oraz ogólnie lepszą jakość.

Druga sprawa jest taka, że słuchawki dają możliwość ustawienia niezależnej głośności każdego z 4 głośników w każdej słuchawce. Problem polega na tym, że mimo iż ustawiam głośność dla głośnika nr. X, cały dźwięk wychodzący ze słuchawek się scisza. Czyli - np. ściszam głośnik odpowiedzialny za bas, nie ruszając pozostałych trzech, to i tak cała głośność ustawia się do tego jednego poziomu.

Próbowałem, kombinowałem z ustawieniami w "decoder box", ale mimo to i tak ciągle jest tak samo. W ustawieniach konsoli zmieniłem dźwięk wychodzący na "5.1".

Grając np. w Modern Warfare 3, strzelając, mam wrażenie że na głowie mam słuchawki za 20zł.

Bardzo proszę o pomoc, napaliłem się na te słuchawki, z przeróżnych recenzji wywnioskowałem (m. in. pojawiały się komentarze że słuchawki "potrafią urawć łeb", bo taki mają bas) że słuchawki są jednymi z najwyższej półki, i powinny działać na bardzo wysokim poziomie.

Wczytywanie...

Poleć forum