1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z TV i OneGuide na xbox one

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez uczaj27, Październik 28, 2014.

1. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam ,po najnowszej aktualizacji systemu chciałem przetestować opcję TV i OneGuide ,a więc wziąłem się do pierwszej konfiguracji , która przeszła powiedzmy ok , tylko w momencie kiedy konsola wykryła mój Telewizor i chciał wysłać sygnał ,który miał wyłączyć tv to niestety ale w tym momencie nic się nie działo ,powtarzałem to wielokrotnie i nic z tego.W tej sytuacji zaznaczyłem że jest ok choć nie było i przeszedłem do kolejnej czynności wyboru z listy mojej telewizji NC+ .Oczywiście z mojego dekodera N podłączyłem kabel HDMI do konsoli .Następnie przyszła pora na OneGuide ,w programie elegancko widać programy ,ale mój problem zaczyna się właśnie w OneGuide ,ponieważ kiedy chcę przełączyć padem inny program na liście to niestety nie reaguje .Kolejną sprawą z którą mam problem to strumieniowanie sygnału w aplikacji Xbox SmartGlass , a mianowicie kiedy chcę włączyć opcję strumieniowania TV wyskakuje komunikat w typie "Strumieniowanie tv nie jest włączone na twojej konsoli" ,a ogólnie w ustawieniach konsoli w preferencjach mam zaznaczoną opcję strumieniowania , więc nie wiem o co biega.Podsumowując sygnał z dekodera jest bez za rzutu i działa ,lecz w OneGuide nie mogę przełączać kanałów oraz nie mam możliwości strumieniowania sygnału w aplikacji Xbox SmartGlass ,dodam że aplikacja jest na ios na Ipada air.Najbardziej zależało mi na oglądaniu tv na tablecie poprzez Xbox SmartGlass .Proszę o rady związane z tymi problemami jak tam u was to się sprawuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. towi

towi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Strumieniowanie jest wyłącznie możliwe przy wykorzystaniu tunera DVB od Microsoftu. Mam ten tuner ale w Polsce nie działa.

4. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Musisz miec kinecta zeby to dzialalo....strumieniowanie dostepne jedt na razie tylko z dekoderem po zakupie specjalnego dekodera...

5. shaqui

shaqui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Ja też mam dekoder NC+ - zobacz czy na pewno masz dobry kabel HDMI - i czy twój telewizor może być sterowany "sygnałem z zewnętrznego urządzenia" - mam samsunga i dekoder nc+ na wszystko reaguje telewizor.

Mam też przez splitter HDMI podłączony do konsoli dekoder - aby móc oglądać TV bez potrzeby włączania konsoli fajnie działa.

6. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Normalnie konsola wykrywa mojego samsunga, a gdzie mam sprawdzić czy tv może być sterowany z zewnętrznego urządzenia.? Kabel hdmi jest dobry

7. shaqui

shaqui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Zobacz w ustawieniach ale jest to chyba anynet czy coś takiego

8. AdWolf

AdWolf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łaziska Górne
    Jak wyłączyc obsługę dekodera w xbox one? Ostatnio co uruchomienie konsoli to pojawia się ekran "brak połączenia z dekoderem".

Wczytywanie...

Poleć forum