1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z TV LCD

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez LucyFair, Grudzień 13, 2012.

1. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam, mój tata pare lat temu zakupił telewizor LCD 42'' firmy daewoo (o Boże) dokładnie ten model:

parę lat działał poprawnie bez problemów, aż tu nagle coś takiego:

http://w539.wrzuta.pl/film/4UskHi7zIz4/tv

dodam, że jeśli włączę jakiś program, przykładowo TVP1, to na poszczególnych pasach obraz jest spowolniony i w przypadku zmiany kanału jeszcze chwilę (na dolnych pasach) zostaje obraz z poprzedniego kanału.. wiem, że to TV firmy takiej a nie innej, ale tymczasem ojca nie stać na nowy..
    Czy ktoś z was miał podobny problem? opłaca się to do serwisu wysyłać, biorąc pod uwagę firmę? Jakie koszty takowych usterek?

Dodam, że zmieniałem kabel zasilający, podłączałem przez HDMI, przez Euro złącze, zawsze to samo, przedmuchany sprężonym powietrzem i wyczyszczony..

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Sa czasy ,ze koszt naprawy sie nie oplaca lub brak czesci ale bys na serwis musial z nim isc tam ci powiedza co i ile

Wczytywanie...

Poleć forum