1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z tv tevion

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez StereoMan, Sierpień 16, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. StereoMan

StereoMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam problem z tv Tevion 42 cale otóż przywiozłem go z za granicy z takim problemem że ma kilka plamek i kropki na matrycy po dłuższym czasie czarne plamki znikają lecz zostają takie kropki na lewej stronie tv (na prawej też lecz mniej). I teraz pytanie co to może być i ile wyniesie mnie naprawa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    545
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wymiana matrycy. Nieopłacalne.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. StereoMan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde szkoda. Cóż będę grał na nim dokąd padnie i później będę myślał na zakupem nowego tv.

5. rowerser

rowerser Guest

Kiedy sie ludzie naucza, ze firmy krzak (medion), sa zle, tanie ale zle?

6. StereoMan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja go dostałem za granicą od pewnego gościa więc w ogóle za niego nie zapłaciłem .Mam też drugi tv toshiby 40 calowy ale na razie służy tylko do oglądania telewizji

7. rowerser

rowerser Guest

Jeszcze pewnie 3 do dvd.....spoko. Stary, masz TV i przywozisz jeszcze srediona i placzesz, ze popsuty. Logika gimnazjalnej blondynki.

8. StereoMan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytałem tylko o co z nim chodzi a ty mi tu z takim czymś wyjeżdżasz. Toshibę kupiłem raptem tydzień temu więc..
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum