1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ubraniami dla Avatara.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xKacper, Styczeń 26, 2011.

1. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, właśnie wygrałem w grze Guitar Hero : Warriors of Rock nową koszulkę (Za zagranie piosenki). Nie ma miniaturki z tą koszulką, I problem jest w tym, że gdy ją wybieram, zakłada mi się ta którą mam na sobie. Na początku, gdy chcę zedytować avatara, pokazuje mi się okienko z informacją: ,,Awatar uległ zmianie i trzeba zaktualizować jego ubrania. W tym celu zaloguj się do usługi XBOX LIVE.

Czy ten problem można rozwiązać tylko za pomocą XBOX LIVE?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Chyba tak ponieważ miałem taki sam problem z halo waypoint też odblokowywałem te nagrody ale nagrod nie dalo sie zalożyć a jak zrobielm konto gold to już się dało

4. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Również mam problem z nagrodą awatara, tylko że ja mam przerobioną konsolę RGH. Co mam zrobić w takim razie?? Nagrodę dostałem w grze Blur.

Komunikat, który mi wyskakuje:
    Awatar uległ zmianie i trzeba zaktualizować jego ubrania. W tym celu zaloguj się do usługi XBOX LIVE.

5. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Musicie sie podłączyć pod live, i potem włączyć edytowanie awatara, i po problemie. Nie trzeba mieć do tego golda czy inne badziewia, wystarczy silver.

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Problem z ubraniami dla Avatara.

kolega napisał że ma rgh wiec xbl odpada :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

7. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    No właśnie mam RGH więc co teraz ? Dodam, że kilka dni temu do innej gry na kinecta dostałem ubranko bez żadnego problemu, ta gra to The Gunstringer

Wczytywanie...

Poleć forum