1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z udostępnianiem plików.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez samir, Grudzień 8, 2010.

1. samir

samir Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wyszków
    Witam. Mam mały problem z udostępnianiem plików dla Xa. Przez WMC wszystko działa. Natomiast z poziomu Dasha nie odnajduje mi folderów z muzyką, które udostępniłem na Windows7. Mało tego, to Xbox odnajduje mi pliki, których wcale nie udostępniałem. Wiem, że powinien na pewno korzystać z zasobów w Bibliotece W7 i nawet tam na wszelki wypadek dodałem w lokalizacjach katalogi z dysku.
    A wszystko zaczęło się po tym jak zaktualizowałem Dasha a do tego przeinstalowałem system. Wcześniej miałem problem tego typu, że strasznie długo odczytywał mi zawartość mojego dysku.

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc przy okazji mam prośbę. Jak skonfigurować ustawienia w routerze (DIR300), abym miał lepszą przepustowość między lapkiem a Xem. Bo z tego co mi WMC powiedział podczas konfiguracji, to mam za słabą przepustowość aby oglądać filmy w HD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. samir

samir Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wyszków
    Przeszukałem już chyba wszelkie możliwe strony z podobnymi zagadnieniami i żadna z opisanych metod nie pomaga. Wcześniej miałem wszystko tak samo ustawione i mogłem przeglądać utwory, a teraz nawet ich nie widzi. Raz udało mi się ustawić tak, że je widział, tylko co z tego, jak nie można było odtworzyć. Ludzie, pomóżcie!

EDIT

Dobra, już zrobione. Może to się wydać głupie, ale wystarczyło uruchomić Windows Media Player i już wszystko działa. Pewnie chodziło o to, że dodał on sobie wszystko do swojej biblioteki z której korzysta Xbox.
    Problem rozwiązany, do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum