1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z udostępnieniem internetu w xboxie przez laptora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thegunner, Listopad 20, 2011.

1. thegunner

thegunner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Mam problem, który nie wiem jak rozwiązać posiadam Internet mobilny w Playu oraz laptopa. Podłączyłem xboxa bezpośrednio kablem z laptopa. Oczywiście ustawiłem ip,maske,dns, w laptopie i xboxie udostępniłem też sieć w właściwościach modemu usb. Konfiguracja wygląda tak :

Laptop :
    Adres IP: 192.168.1.1
    Maska podsieci: 255.255.255.252

Xbox :
    IP: 192.168.1.2
    maska sieci: 255.255.255.252
    bramka(gateway): 192.168.1.1
    DNS: 89.108.195.20 i 89.108.195.21 (to są chyba z playa)

I sedno sprawy połączenie przeszło test lecz był komunikat : ,,...mozesz polaczyc sie z usuga xbx live lecz biezaca konfiguracja sieciowa moze ograniczac zakres dostepnych elementow...''. Xbox live był dostępny ale zapewne nie wykrywało by mi serwerów w grach więc postanowiłem otworzyć NAT wpisałem w cmd ,,netsh firewall add portopening ALL 3074 XBOX'' i tu pojawia się problem po tej operacji nie łapie mi teraz neta w xboxie nie przechodzi testu (staje na sieci).

Przepraszam za kłopot i dział ale nie mam pojęcia jak rozwiązać problem.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum