1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z update dash 12xxx na 13xxx JTAG

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez RossiQ, Październik 9, 2011.

1. RossiQ

RossiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Wczoraj robilem update konsoli przez usb z tego tut http://www.*****b.com/forum/39-jtag-tutorials/10250-create-install-freeboot-%5B13599%5D.html no i konsola nie wstala. Jak przywróciłem nand do poprzedniego przez LPT konsola wstała. Pytanie czy wie ktoś co może być przyczyną takiej sytuacji ?? Może jakieś sugestie jak go poprawnie wykonać. Troche to męczy bo update nand przez LPT to trwa to jakies 5 godzin :( przez usb kilka sekund no ale nie dziala bynajmniej u mnie.

Jeszcze jedno czy do update potrzebuje oryginalnego nand czy ostatni jaki mam?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ale dlaczego nie dziala Ci przez usb.Ja wszystko zrobiłem przy pomocy PC,Jtag Tool i pendriva.Najlepiej jakbyś miał oryginalny,ale jak nie masz to zrób zrzut programem Flash360,albo użyj tego co masz.

4. RossiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmmm no nie wiem czemu tak jest. Czy problemem może być fakt że mam jaspera 256mb a nand mam zrzucony tylko 64mb?? Chyba nie bo przeskok z dash 9199 chyba na 12xxx ale przez lpt byl bezproblemowy.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    O tego niestety nie wiem.Niech ktoś się wypowie obeznany w tym temacie np.Sajdorr lub Akir.Ja mam Xenona i 16 mb poszło gładko.

6. RossiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    OK sytuacja opanowana zrobilem to z tego tut XBOX 360 JTAG UPDATE TO DASH 13599 FREEBOOT - YouTube
    i wszystko dziala

Wczytywanie...

Poleć forum