1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z update xbox 360 lt2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qwe789789, Listopad 28, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. qwe789789

qwe789789 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam was :D , znowu was troche podenerwuje pytaniami typowego noob'a ^^
    Mam pytanie , koledzy tutaj z tego forum pisali ze jak mam dasha rownego lub nowszego jak 13599 to lt2.0 update nie usunie .
    A co jezeli bede mial dash nizszy niz 13599 ? musze potem zupdatowac xboxa do 13599 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Meganz32

Meganz32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Emmm.... szczerze to nigdy nie spotkałem się z tym, żeby Xbox sam tracił przeróbkę :p Osobiście przerabiałem 2 razy xboxa, ba nawet updatowałem i nigdy nie miałem problemu z tym. Moja opinia jest taka że śmiało możesz robić update :p Nie wiem jak inni mieli doświadczenia :D

4. qwe789789

qwe789789 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    moj brat mial lt.20 nie wiem jakiego dasha ale jakiegos starszego i jak kupil orginal dead island wgrac aktualke to usunelo lt2.0 :/
    zamowilem phat xboxa z lt2.0 i teraz **** sobie pod nogi bo nie wiem co bedzie jak w jakas nowosc bede chcial zagrac :/

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz dash wyższy lub równy 2.0.13146.0 aktualizacja nie "usunie" przeróbki.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum