1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Update

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MichaK, Wrzesień 22, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MichaK

MichaK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wtam !
    Dziś dostałem od kumpla Star Wars Force Unleashed no i chciałem go przetestować, więc wkładam płytę i pokazuje się komunikat o aktualizacji (nie mam podłączenia do internetu). Po kilku kolejnych uruchomieniach wkońcu zczaiłem że jeśli chcę pograć to muszę zaryzykować i wcisnąłem Czy chcesz zaktualizować ? TAK. Wyobrażcie sobie że X wyświetlił mi po restarcie tło, na którym widniał napis w stylu Włóż ponownie płytę z aktualizacją Po uczynieniu tego co kazał mi X (włożyłem płytę ze Star WARS) miałem kolejny restart i tym razem na tle pojawił się napis Niestety nie udało się dokonać aktualizacji. Skontaktuj się z Microsoft Customer bądż wejdz na stronę xbox.com. Po wielokrotnych próbach odpalenia X'a oryginalnymi płytami i próbie wgrania najnowszego Update zgodnie z zaleceniami Microsoft'u stwierdziłem, że oprócz FORUM nikt nie jest w stanie mi pomóc(ewentualnie serwis do którego się jakoś specjalnie nie przychylam). Tak więc ludzie PROSZĘ WAS O POMOC.

Mój X:Arcade+karta pamięci+ixtreme 1.41(prędkość odczytu 12X)

PROSZĘ WAS O POMOC

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Problem z Update

Podłącz x'a do xbox live, proces trwa 3-5 minut a na pewno zaktualizujesz konsolę.

4. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jak nie dasz rady podpiac konsoli do neta to chyba jedynym wyjsciem jest sciagniecie wersji SW z sprawna aktualizacja ..... pierwsze linki od Erno w temacie Star Wars : Force Unleashed w downloadzie maja dzialajaca aktualizacje. Wiem bo przed 4h ja robilem ;p

5. MichaK

MichaK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Czy Wy panowie jesteście świadomi że ja widzę tylko tło i komunikat na nim ? Nie jestem w stanie nic zrobić w menu.

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

A kto ci napisal,ze masz w menu cos zrobic? Po postu masz zwalonego pirata i system sie posypal... Zrob to co pisza koledzy wyzej i juz. Najprosciej podlacz konsole do internetu...

7. MichaK

MichaK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dzięki udało się. Przepraszam za moją nieufność.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum