1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z updatem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sklink, Wrzesień 27, 2013.

1. sklink

sklink Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Panowie i Panie :)

Piszę do Was ponieważ zdarzyło mi się straszne nieszczęście, abyście mogli lepiej zrozumieć mój problem krótko streszczę :

z 2 lata temu kopiłem xboxa 360 z 2 ręki trochę na nim pograłem a jakiś rok temu przestałem. Sytuacja ta trwała aż do dnia 17.09 kiedy to ujrzała na rynku premiera gta 5. Czym prędzej pojechałem do Saturna i za jedyne 219 zł nabyłem swoją wersję.
    Tu jednak pojawiają się problemy, ponieważ jako nowa gra domagała się aktualizacja konsoli która zakończyła się błędem e66. Zadzwoniłem do kolegi jako bardziej obeznany powiedział że to bo miałem ją przerobioną i trzeba wgrać nowego dashborda poprzez usb. Ok ściągnąłem plik nowego dasha ale podczas resetowania konsoli nadal wyskakuje owy błąd i teraz pytanie do Was

Co mogę zrobić (poza zakupem nowej konsoli) aby móc grać na moim xboxie w gta 5?

Z góry dzięlike za wsparcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Na czas aktualizacji wgrac oryginalny firmware do napedu konsoli.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum