1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z uruchamianiem gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swiezy, Grudzień 28, 2012.

1. swiezy

swiezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich serdecznie na początek, ponieważ to moja pierwsza wizyta tutaj i pierwszy wpis, mimo to liczę na pomoc.
    Kupiłem i przerobiłem Ihasa, wszystko zgodnie z intrukcją, rozpoznałem płyty zaznaczyłem w IMGBURN należyte opcje.
    Płyty normalnie się wypalają nie pokazują się żadne błędy.
    Po włożeniu płyty do konsoli w okienku pokazuje się jaka to gra, natomiast przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat, że płyta jest nieobsługiwana.
    W czym może tkwić problem i jak mozna go rozwiązać?
    Dzięki za wszelką pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paczi

Paczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. swiezy

swiezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko zgodnie z tą instrukcją "X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki)" ihas 124B. Natomiast informacje z konsoli mogę opisać dopiero po południu, bo teraz nie mam do niej dostępu a nie pamiętam wszystkiego.

5. Paczi

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy nagrywając grę przepuszczałeś obraz płyty przez ABGX?

6. swiezy

swiezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie używałem do tej pory tego programu. Skorzystałem z linków, które mi przesłałeś. Po południu zapoznam się z tym wszystkim i jeżeli będę miał dodatkowe pytania lub problemy, to będę pisał. Dzięki za dotychczasową pomoc.

7. Paczi

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Skoro nie używałeś ABGX, a w IMG Burn zrobiłeś wszystko poprawnie to wychodzi na to, że masz LT 3.0.

8. swiezy

swiezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wróciłem do domu zacząłem to studiować i trochę mnie to przerasta, ponieważ nigdy się tym nie zajmowałem i specjalnie nie interesowałem. Dałem konsole do przerobienia, nagrywałem płyty, działa i nie było żadnego problemu. Teraz zacząłem czytać o Firmwarach, Dashbordach itd. i nie mam pojęcia jak to sprawdzać, czytać i co dalej z tym robić. SKontaktowałem się z gościem, który przerabiał mi półtora roku temu konsolę (ona jest wogóle z 10.01.2011r.) i zaproponował przeróbkę konsoli w ten sposób, że będzie uruchamiać gry (xgd 2 i xgd3) z dysku twardego bez konieczności kupowania i wypalania płyt, natomiast normalnie będzie odtwarzać już te płyty, które były wcześniej przegrane i będzie możliwośc kopiowania oryginalnych płyt na dysk. Pisze o tym wszystkim dlatego, że mi się to spodobało i uwolniłoby mnie od tych wszystkich zawiłości z którymi sobie nie radzę. Czy można pójść spokojnie w taką przeróbkę?
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum