1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z uruchomieniem/deinstalacją Black Ops

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vister, Grudzień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Witam.
    W piątek zakupiłem x360 (slim z LT 2.0) i dyskiem 250gb.

Koleś dodał mi parę gierek ( m.in. Black Ops, GTA IV, MK, T6, CoJ The Cartel etc.)
    Ale kłopoty zaczęły się od razu...

Jako pierwsza gra - na ogień poszła GTA IV
    Super, uruchamia się... ALE!
    Po załadowaniu się gry (etap końcowy tych artów) wywala błąd, że nie można odczytać płyty...
    No to ja dawaj, czyszczę, chucham, dmucham. Włączam (dzisiaj) i git :D Przeszedłem pierwszą misję, jednak w cut-scence ten sam błąd... A przy próbie instalacji wywala w okolicach 40/50% ten sam błąd...

No ale nie w tym rzecz.
    Black Ops

Na początku włożyłem płytkę, i czekam. Tak z 5min... I nic, cały czas CZARNY EKRAN... Po wyjściu do menu zacina się na opcjach czy wyjść do menu czy nie. Jak wyjmę płytkę to wywala błąd, że nie można odczytać i później normalnie wraca do menu.
    Ale pomyślałem, że zainstaluje grę i będzie git. I się zainstalowała. I tutaj M A S A K R A!
    To samo (tj. czarny ekran) po włączeniu, a do tego gry się nie da usunąć. Wywala, że wystąpił jakiś błąd:mad:

Nie wiem co mam robić... Pomocy, nie chce żeby to 7gb zawalało mi dysk, a format nie wchodzi w grę

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zły dział tj, zakaz tematów o przeróbkach w tym dziale.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum