1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z uruchomieniem gier na lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mantis98, Październik 19, 2014.

1. Mantis98

Mantis98 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam xboxa 360 z oprogramowaniem lt 3.0. konsola jest bez dysku, więc jako pamięć używam do niej pendriva o pojemności 16 GB. Chcąc sobie pograć w gierkę pobrałem GTA V. Zrobiłem wykaz obrazów programem abgx360 GUI i wszystko ok zero błędów. Następnie według instrukcji z tego forum wypaliłem ImgBurner'em obrazy na płytę. Oczywiście wybrałem te mniejsze pliczki o rozszerzeniu dvd, a nie obrazy iso. Następnie chcąc odpalić grę na xboxie włożyłem ją do napędu. Płyta sie rozkręciła i ukazało mi się logo Rockstar przed procesem instalacyjnym. Dalej poproszono mnie o wybranie miejsca docelowego do instalacji gry. Wybrałem już wspomnianego pendriva (oczywiście sformatowanego na partycję przeznaczoną dla konsoli). Po chwili pojawia się czarny ekran a w tle leci muzyczka. Płyta w napędzie się kręci, lecz nic się nie pojawia na telewizorze nawet po 2 godzinach czekania. Po anulacji procesu instalacyjnego można zauważyć, że wolnej przestrzeni na pendrivie ubyło o nieco ponad 1 GB.

W innym przypadku nagrałem Red Dead Redemption identyczną metodą na płytę, lecz podczas odpalenia gierki wyskakuje komunikat o tym że należy przeczyścić płytę miękką ściereczką. Dostałem od znajomego kopię Fify 15 na identycznym modelu płyty i gra chodzi bez najmniejszych problemów. Dała się również zainstalować na pendrivie.

Dodam iż płyty to Verbatimy.

Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nagrywałeś ihasem, bądź zwykłą nagrywarką z burner maxem? Jeśli nie, to nie nagrasz tego na dysk/pendraive. Nie wiem czy właśnie takie są tego objawy, ale się nie da.

1 osoba to lubi.
  4. Mantis98

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywałem standardową nagrywarką w laptopie. Model laptopa Acer Aspire 5755G. Czy to może być przyczyną że gry się źle nagrały, lub konsola nie chce ich czytać?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak dokładnie

1 osoba to lubi.
  6. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Spróbuj MP3 FIX ( potocznie "tricku z MP3 " )

Ja tak robię i działa, nawet Fify z CIV

7. Mantis98

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem

Wczytywanie...

Poleć forum