1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z uruchomieniem gry Skyrim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez waniah, Kwiecień 1, 2012.

1. waniah

waniah Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam problem z grą Skyrim final ... Grę nagrała sie z sukcesem. Według tutoriala z forum. Przy próbie włączenia pojawia sie napis o czyszczeniu szmatką. Kilka dni wczesniej nagrałem Mass Effect 3 i działa bez problemów. Działa również zainstalowana na dysku. Starsze gry nagrane jeszcze pod lt 1.61 dzialaja również
    Płyty to verbatim. nagrywarka PIONNERa laptopowa. Przeróbka lt 3. Konsola Fat z napedem samsunga.
    POMOCY!
    Spróbuje nagrac jeszcze inna gre tj. Silent hill downpour. Chyba nie trzeba ziemniać z powrotem ustawień img burna

DZieki z gory za POMOC

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Instalowałeś tą grę na dysku?

4. waniah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem ale nie instaluje się. W menu głownym konsoli widzi grę a jak próbuje właczyc. To po chwili pojawia się napis że płyta nie obsługiwana. Poźniej wypaliłem kilka innych gier i działaja bez zarzutu.
    Wywaliłem wszystko z dysku i wyczysciłem pamiec podreczną.
    aktualizacja konsoli nr 2.0.1355.0

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  6. mano

mano Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rzeszów
    Tak jak kolega wyżej napisał, bo miałem podobny problem płyta nagrała sie bezbłędnie jak każda inna a jednak nie dało sie zainstalować na dysku i wyskakiwał komunikat przeczyść płyte. Po nagraniu inna nagrywarką tego samego obrazu odpaliło bez problemu

7. waniah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po płyty pojawia sie napis ze nie obsługiwany format czy jakos tak. Kiedyś jak mi inna nagrywarka padała to po włozeniu płyty nic nie widzialo i konsola kazala otworzyc naped
    Teraz konsola inczej sie zachowuje. Nagrywarka laptopowa no i nie najnowsza. Choć inne płyty wypaliło bez problemu i dzialają. Cóż spróbuje jak radzicie. Dzięki i pozdrawiam

8. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po usunięciu pamięci podręcznej gra nie działa? Spróbuj nagrać wersję anglojęzyczną.

9. waniah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mogę się mylić ale obraz przygotowany jest na lt2 a ja mam lt3. Widzialem podobny temat ale zakonczył sie przed wprowadzeniem lt3. wątpie zeby przepuszczenie przez abgx cos dało. Moze sam tworca DOG29 cos poradzi Pozdrawiam

10. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  11. waniah

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: