1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PROBLEM z uruchomieniem halo master chef.......

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez ps3seb, Maj 1, 2015.

1. ps3seb

ps3seb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem polega na tym ze jakies 2 miesiące niegralem wcale halo master ...... chcąc odpalić gre wyskakuje mi komunikat zebym zmienl na inny profil- tylko zmieniam i gra nawet niche się odpalić zrobiłem nawet .odisttaluj i zaczelem instalke od nowa majac już 100% instalacji znowu wyskakuje mi komunikat .instalacja dobiega końca .bla bla ...itp. i przelacz profil przelaniczam i nic się nie dzieje ..mam jeszcze 3 gry na tym profilu tamte odpalają się jak należy wszystkie ( gra jest wersji cyfrowej ) proszę o jakies dobre porade co zrobić ( kontakt z Microsoftem itp..) pomocy....

2. Lotnik421 Xbox One

3. panzdzich

panzdzich Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    na koncie nie ma już gry to chyba logiczne

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jaki kod błędu jest?
    Taki? 0x87de07d1
    Sprawdź czy masz w sklepie przy tej grze cenę czy ''Zainstaluj''
    Jak masz cenę oznacz to że masz lewe konto i gra wyparowała, prawdopodobnie została kupiona lewa karta albo w dni transakcji został cofnięty zakup.

5. ps3seb

ps3seb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cze.. seth....komunikat w sklepie. był przy ponownej istalacji. był zainstaluj i instalacja powidła się 100% ale gra zajmuje 59.11 giga w sklepie a umnie na dyku 47.8giga mam jeszcze wolne miejsce około 30 giga cos jest nie tak i tem komunikat przelacz profil nie wiem ...

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gra zajmuje więcej bo pewnie jakieś patche dociągła.

Wczytywanie...

Poleć forum