1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z uruchomieniem komputera

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Macireks, Maj 24, 2012.

1. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Mam problem z odpaleniem komputera. Gdy go uruchamiam laduje sie BIOS i po tym albo pokazuje mi sie ze byl jakis blad i mam wybor odpalenia komputera w trybie awaryjnym, normalnym lub z ostatnia dobra konfiguracja albo wywala mi ekarn gdzie pisze cos o Boot Device. Po tym pierwszym komputer sie resetuje a po tym drugim komputer przestaje reagowac i moge go tylko zresetowac. Mam wszystko podpiete oprocz napedu i tu nawija sie pytanie czy cos w BIOSIe nie musze przestawic tak zeby komputer sie uruchomil czy moze cos zwalone jest w BIOSie lub moze cos dzieje sie z Windowsem. Prosze was o pomoc bo zalezy mi zeby go szybko uruchomic. Z gory dzieki !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xaarkes2

Xaarkes2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Spróbuj ustawić w biosie na pierwsze bootowanie napęd DVD, a na drugim miejscu HDD, nie powinno przeszkadzać to, że nie masz DVD. Myślę, że to powinno pomóc ;)

4. maciejzklepar

maciejzklepar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Klepary, okolice Bydgoszczy
    Jak się nie myle masz kilka opcji, pierwsza nie jest przyjemna bo być może posypał ci się dysk, druga jest bardziej znośna bo mógł ci się posypać windows jak mi się często zdarza, jeśli ci się posypał to dobrze jak byś miał dwie partycje dysku, w sensie że na jednej partycji windows a na drugiej jakieś własne magiczne pliki, wtedy wystarczył by format c:\ i przeinstalować windowsa.

pozdrawiam

5. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przydałyby się też specyfikacja komputera. Laptop czy stacjonarny? Jeśli stacjonarny to jaki zasilacz tam siedzi? Jęśli da się wejść do BIOSu to jakie masz temperatury? Dysk jest wykrywany?
    Na początku możesz spróbować odpalić np. Ubuntu z LiveCD i zobaczysz co się będzie działo. Czy to jest problem z systemem czy problem sprzętowy - nie potrzeba od razu robić formata...

Wczytywanie...

Poleć forum